Zakład Usług Wodnych i Komunalnych Sp. z o. o.

Strzelce 15A 58-124 Marcinowice ogłasza nabór na stanowisko :

Inspektor d/s ekonomicznych-kosztowiec

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe ( mile widziane wykształcenie kierunkowe )
  • obsługa komputera w tym MS Office, MS Excel oraz program Rewizor,
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, sumienność,

– rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Obowiązki:

– weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo – księgowego,

– przygotowywanie przelewów,

– księgowanie wyciągów bankowych, faktur,dokumentów płacowych, not księgowych,

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– wymiar czasu pracy – pełen etat,

– pakiet świadczeń socjalnych,

– ubezpieczenie grupowe na życie,

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu  74 850 40 16, 74 850 44 16

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o złożenie CV i listu motywacyjnego do dnia 30.11.2021 r. do godz.15.00

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać:

1.bezpośrednio w siedzibie Zakładu Usług Wodnych i Komunalnych Sp. z o.o. w Strzelcach

2.drogą pocztową na adres:

Zakład Usług Wodnych i Komunalnych Sp. z o.o.

Strzelce 15a 58-124 Marcinowice

decyduje data faktycznego wpływu dokumentów

3.drogą elektroniczną na adres biuro@zuwik-strzelce.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. poz. 1000 z późn. zm.)”.